Wizyta przygotowawcza z projektu PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów” w Hlucinie

6.10.2019

Nauczyciele ZS nr 6 w Rybniku w dniach 25.09-27.09.2019 brali udział w wizycie przygotowawczej w ramach przedsięwzięcia „Gramy razem. Polsko- Czeskie zmagania sportowe” zorganizowanej w Hlucinie. Spotkanie miało na celu przedstawienie założeń projektu PO WER i polskiego przedsięwzięcia, pogłębienie integracji nauczycieli z zaprzyjaźnionych placówek, współpracę nad opracowaniem harmonogramu dla mobilności uczniów oraz zaplanowaniem aktywności sportowych i edukacyjnych. Czescy partnerzy przedstawili naszym nauczycielom bogaty w atrakcje program sportowo-rekreacyjny i z niecierpliwością czekają na nasz przyjazd do Hlucina.