Wyniki konkursu plastycznego „Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”

28.01.2021

W grudniu 2020 roku zakończył się Konkurs plastyczny, który zorganizowano w naszej szkole w ramach akcji UNICEF- Pomoc dla Jemenu. Uczniowie aktywnie włączyli się w promowanie idei UNICEF pomagania słabszym. Pomimo, że nie spotykamy się w szkole i pracujemy zdalnie na konkurs wpłynęło 25 prac.

Uczestnicy konkursu w różny sposób przedstawiali, jak sobie wyobrażają lepsze życia dla dzieci w Jemenie- życie bez wojny i głodu. W swoich pracach życzyły dzieciom w Jemenie żeby nie brakowało im wody, jedzenia, by miały czas na zabawę i mogły bezpiecznie pójść do szkoły a rodzice do pracy.

Zdjęcia wszystkich konkursowych prac zostały umieszczone na stronie szkoły i na szkolnym Facebooku, co dało chętnym możliwość głosowania na najciekawszą pracę. Poniżej prezentujemy prace, które otrzymały największa liczbę polubieni.

Również jury obejrzało wszystkie prace i wyróżniało 8 z nich.

Wyróżnienia i podziękowania należą się wszystkim uczestnikom konkursu, za to, że tak chętnie i licznie wzięliście udział w konkursie.

Po powrocie do szkoły można będzie odebrać nagrody a prace zobaczyć na pokonkursowej wystawie.

Organizatorzy: Adriana Kowalczyk, Izabela Pawlak

I Miejsce