Zakopane 2019

24.09.2019

Grupa uczniów ZS nr 6 w Rybniku, będącymi jednocześnie podopiecznymi Stowarzyszenia DLA DOBRA wraz z nauczycielami spędziła 5 dni w Zakopanem. Wyjazd zorganizowano w ramach realizacji zadań grantu „Nałogom NIE turystyka TAK. Warsztaty i wyjazdy profilaktyczno-integracyjne 2019” finansowanego ze środków Miasta Rybnika. Już kolejnego dnia wyjazdu za oknem ukazał się wspaniały widok na ośnieżone szczyty Tatr. Uczniowie, pomimo deszczowej aury spędzali czas na wędrówkach szlakami dolin górskich, uczestniczyli w zajęciach z profilaktyki uzależnień oraz zażyli zdrowotnych kąpieli w termach. Odwiedzili również Centrum Edukacji Przyrodniczej poznając specyfikę i piękno przyrody tatrzańskiego regionu. W pensjonacie Pod Giewontem zapewniono nam prawdziwy luksus – pyszne posiłki i udaną dyskoteką integracyjną. Korzystając z tych różnych atrakcji reakreacyjno-integracyjnych czas bardzo szybko nam minął. Mamy nadzieję, że przyszłym roku znów zawitamy do Zakopanego.