Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”

1.12.2020

Dzieci w Jemenie doświadczają wielu problemów: braku dostępu do czystej wody, pełnowartościowej żywności, czy właściwej opieki medycznej. Aż 2 miliony dzieci w tym kraju nie chodzi do szkoły. W Jemenie od 5 lat trwa wojna. Wiele dzieci cierpi z powodu głodu, każdego dnia walcząc o przetrwanie. Codzienność, w jakiej żyją dzieci w Jemenie nie daje im szansy na szczęśliwe dzieciństwo. W dowolnej technice i wybranej przez siebie formie przedstawcie swoje wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać lepszy świat dzieci w Jemenie.

Termin konkursu od 01.12 do 11.12.2020. Zdjęcia wykonanych prac zostaną zaprezentowane na stronie szkoły.

Wszystkie prace można będzie zobaczyć na pokonkursowej wystawie w szkole.

Organizatorzy: Adriana Kowalczyk, Izabela Pawlak