Zmodernizowana szkoła z nowym busem

11.12.2017

Od tej pory biały Ford będzie woził młodzież na zajęcia, a wysłużony Volkswagen przejdzie na zasłużoną emeryturę. Koszt nowego pojazdu wynoszący blisko 130 tysięcy złotych został sfinansowany przez PERON, Miasto Rybnik, Stowarzyszenie DLA DOBRA i prywatnych darczyńców. To był wyjątkowy i niezwykle uroczysty dzień w historii placówki.

Podczas szkolnej akademii młodzież zaprezentowała program artystyczny, a uczestnicy zobaczyli krótki film o szkole oraz o zakończonym niedawno remoncie. Spotkanie było także znakomitą okazją do uhonorowania przyjaciół i osób szczególnie zasłużonych dla szkoły aniołami wdzięczności. Okolicznościowe statuetki wykonali uczniowie pod okiem nauczycieli w trakcie zajęć z ceramiki. Podczas spotkania w szkole nie brakowało życzeń i gratulacji. Po zakończeniu części oficjalnej goście mieli okazję zwiedzić zmodernizowaną placówkę. Pragniemy serdecznie podziękować całej społeczności szkolnej za ogromne zaangażowanie przy organizacji uroczystości. Dziękujemy także wszystkim, którzy wspólnie z nami chcieli dzielić radość świętowania.

Bardzo Państwu dziękujemy!

Zapraszamy do galerii. Autor zdjęć: Sławomir Chwołka.